[cmsmasters_row data_padding_bottom_mobile_v=”0″ data_padding_top_mobile_v=”0″ data_padding_bottom_mobile_h=”0″ data_padding_top_mobile_h=”0″ data_padding_bottom_tablet=”0″ data_padding_top_tablet=”0″ data_padding_bottom_laptop=”0″ data_padding_top_laptop=”0″ data_padding_bottom_large=”0″ data_padding_top_large=”0″ data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed” data_shortcode_id=”8d4lgb32yd”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_shortcode_id=”7al2eseac”][cmsmasters_text shortcode_id=”xlmzvhbm” animation_delay=”0″]

W celu wyjątkowo dokładnej diagnostyki stopy w naszej firmie wykorzystywanych jest kilka rodzajów badań:

 

 

badanie-statyczne-pacjentBadanie Statyczne

Scan Ped to najbardziej zaawansowany system do diagnostyki stopy. Dzięki szybkiej i prostej obsłudze można w zaledwie kilka sekund zaprojektować precyzyjną wkładkę indywidualną. Dzieje się tak dzięki połączeniu precyzyjnej techniki pomiaru i konstrukcji indywidualnej wkładki. Szybko i bez wysiłku dokonuje się pomiaru stóp Pacjenta, który w badaniu statycznym stoi na cyfrowym podoskopie. Na tym etapie badania można określić jaki będzie najbardziej odpowiedni typ wkładki. Tuż po jego wykonaniu i wypełnieniu uwag dotyczących wkładki, wystarczy wcisnąć przycisk „wyślij” aby w centrali firmy Panaceum uruchomiona została procedura produkcji wkładek.

komputerowe-badanie-stop-statyczne

badanie-dynamiczne-pacjentBadanie dynamiczne

Centrum Zaopatrzenia Rehabilitacyjnego PANACEUM, jako jedna z niewielu placówek w Polsce, wyposażona jest w nowoczesny system do badania stóp firmy MEDILOGIC. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów do badania rozkładu ciśnień na stopach podczas stania i chodu.

Badanie dynamiczne przy użyciu MEDILOGIC Platform Basic otwiera nową przestrzeń diagnostyki stopy. Szczegółowy pomiar wykonany podczas chodu Pacjenta daje wgląd w fizjologię chodu, a także pozwala sprawdzić obciążenie stopy oraz jej zachowanie  podczas chodu. Zapis z badania dynamicznego poddawany jest szczegółowej analizie, a jego wyniki porównywane zostają do gotowych norm przez co otrzymuje się dokumentację Pacjenta i podstawy do decyzji o konieczności podjęcia terapii. Dane te mogą zostać wykorzystywane w przyszłości, co może mieć wpływ na dokładny opis przebiegu terapii.

komputerowe-badanie-stop-dynamiczne

Przykład pomiaru cisnienia przy użyciu Platform Basic

[/cmsmasters_text][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]