PROJEKTOWANIE WKŁADKI ORTOPEDYCZNEJ

Po zebraniu danych pomiarowych tworzy się projekt indywidualnej wkładki.

Nowy wymiar oprogramowania pozwala dowolnie kształtować powierzchnię wkładki, zachowując przy tym najwyższą precyzję. System pozwala również na bardzo dokładną kontrolę zmian powierzchni indywidualnej wkładki, jak również ich archiwizację.

Dajemy Państwu nieznaną do tej pory dokładność oraz  precyzję w projektowaniu wkładki, uwzględniając z jednej strony potrzeby korekcji stopy, z drugiej rodzaj obuwia, w jakim ma być stosowana wkładka.


PRODUKCJA WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH

Dzięki tak dokładnej diagnostyce oraz precyzyjnemu projektowi wkładkę wykonujemy na najwyższym, światowym poziomie, gwarantując w ten sposób pozytywne efekty jej oddziaływania.

Naszą produkcję stanowi specjalistyczny, kompletny system do wykrawania, frezowania i szlifowania materiału, z którego wytwarzamy indywidualną wkładkę.

Odpowiednie ukształtowanie wkładki zapewnia nowoczesny ploter, który frezując materiał, zachowuje najwyższą precyzję i zgodność z określonymi w programie normami. Estetyki dodaje odpowiednio dobrana wyściółka, którą pokrywamy wkładkę (czytaj w „stosowane materiały”).